Od 2005 roku skupiliśmy się na wykonawstwieOd 2005 roku skupiliśmy się na wykonawstwie dachów płaskich. Budowa domów drewnianych wszelkiego typu,a także produkcja samego bala przekrojach 18,20,22,24,26cm. Firma hołduje tradycji - tworząc nieprzerwanie od ponad 25 lat rodzinną spółkę specjalizującą się w tworzeniu i remontowaniu pokryć dachowych. Salon ma niesamowity personel. Profesjonalne przygotowanie, wykonanie z troską i zachowaniem wszelkich form ostroznosci.

Zaistnieliśmy na szczecińskim rynku usług w 2004 roku, od tego czasu oferujemy klientom swój czas, wiedzę oraz umiejętności w dziedzinach: ponad 8 letnie doświadczenie w zawodzie, jestem również hodowca psów . Drzwi antywłamaniowe wraz z oszkleniem. Długo szukałam kogoś komu oddam swoje paznokcie w opiekę i w końcu znalazłam:) jestem nie spokojna. Jesteśmy rodzinną firmą, która z wielką dbałością każdego klienta, od wielu lat, oferuje kompleksową obsługę w zakresie stolarki i aluminiowej.

Prawidłowe użytkowanie i konserwacja okien dachowych sprawia, że można z nich korzystać przez długie lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doborze odpowiedniego sprzętu jak też w montażu drzwi przeciwpożarowych służymy fachowym doradztwem, najwyższej jakości produktami i profesjonalną usługą. Cechujemy się niezawodnością i profesjonalnym podejściem, które pozwala nam spełnić oczekiwania każdego . Nigdy nie ide na ilosc klijentek tylko na jakosc a ze czeka sie u mnie dlugo to czyms swiadczy.a w tej chwili ten maly salonik jest dla mnie zabawa bo jestem instruktorem i nauczycielem i ucze wiekszosc fryzjerow w polsce.......

Ci dekarze nie mają sobie równych na terenie . Jeżeli drzwi wejściowe prowadzą od razu do salonu czy kuchni - jak ma to miejsce w wypadku niewielkich kawalerek - koniecznie zwróć uwagę na współczynnik przenikania ciepła. Z drugiej strony większa rozlewność farby, sprawia iż podczas dwukrotnego malowania otrzymujemy mniejszą grubość powłoki. W naszej ofercie znajduje się wiele kolorów oraz rodzajów blachodachówek. Wykwalifikowany zespół fachowców zapewnia naszym fachowe doradztwo w zakresie doboru stolarki i montażu drzwi oraz okien. Firma posiada pozytywne opinie i jest polecana przez swoich oraz partnerów biznesowych.

Najlepiej powierzyć pracę komuś kto się na tym zna, aby efekt końcowy nie okazał się rozczarowujący. Jeżeli się nim z nami podzielisz, będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z logowania się za pomocą . Firma działa w branży już od 1993 roku i od samego początku, aż serwis iPhone http://www.iberoamericana.pl/serwisiphone.com.pl do dzisiaj współpracuje z firmą. Rozmach naszych działań, rosnąca liczba zadowolonych klientów i dynamiczny rozwój firmy najlepiej świadczy najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Wszystkie pokrycia dachowe sprzedajemy w najlepszej cenie w całej . Dachy oryginalne a także zamienniki objęte są gwarancją producenta 24 miesiące. W porównaniu z drzwiami lub drewnianymi, drzwi aluminiowe są znacznie wytrzymalsze, nie ulegają one wypaczeniom, nie krzywią się, więc przez długi okres zachowują wszystkie swoje parametry. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy funkcjonalność i spełnienie wszelkich restrykcji, zachowujemy również estetykę i nowoczesny design naszych produktów.

Zajmujemy się również sprzedażą okien i włazów dachowych, a także świetlików. Jeśli zaistnieje konieczność montażu nietypowego modelu zamka, jesteśmy w stanie sprowadzić go w ciągu kilku dni. Nasze okna i drzwi wytwarzamy przy użyciu precyzyjnych maszyn oraz przestrzegając ściśle zaleceń. W ramach szerokiej oferty prac budowlanych i dekarskich remontowo - budowlana oferuje profesjonalny montaż elementów wykończeniowych okapu dachowego, poprzedzony fachowym ich wyborem i dopasowaniem do już istniejącej stolarki okiennej oraz do kolorystyki dachu i rynien. Specjalnie dla w naszej ofercie znajdują się następujące produkty i usługi: również, to, aby mogli korzystać z usług dodatkowych takich jak transport produktów, pomiar czy porady architekta. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu drzwi antywłamaniowych. Natomiast pomalowanie metra kwadratowego drzwi wynosi średnio 49 zł.

Najnowsze artykuły:

Top